
Бассейн семейный 58484 (2шт) прямоугольный, 6+, 3 кольца, 999л,305-183-56см, в пробку, 45,5-40,5-11
1 575 ₴
Показать оптовые цены- В наличии 30 ед.
- Оптом и в розницу
Зручні високі надувні борти надають додаткового комфорту.
У такому басейні можна розмістити кількох плавців, головне не залишати їх без нагляду.
Веселий сміх та радісне плескання у такому басейні Вам та Вашим діткам гарантовано.
Інструкція з експлуатації:
1) Прибрати майданчик від зайвих гострих предметів, нерівностей, де встановлюватиметься басейн;
2) Товар легкозаймистий! Берегти від вогню, обігрівачів, камінів, цигарок;
3) Щоб не було розривів швів, перегородок, ніколи не перекачуйте басейн;
4) Не допускайте до виробу свійських тварин;
5) Заборонено перевантажувати виріб;
6) Для накачування не використовуйте помпи високого тиску, наприклад, автомобільні насоси або інші подібні компресора.
Характеристики:
Вік: від 3 років;
Вид: дитячий надувний басейн;
Тип: з ненадувним дном;
Форма: прямокутна;
Колір блакитний;
Серія: Swim Center;
Матеріал: високоякісний вініл;
Товщина матеріалу: 0,33 мм;
Кількість камер: 3 повітряні камери, кожна з комбо клапаном для швидкої інфляції та дефляції;
Довжина: 305 см;
Ширина: 183 см;
Висота: 56 см;
Об'єм басейну (при заповненні 80%): 999 л.
Тип підключення: без виходів для підключення фільтр-насоса
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Форма | Овальная |
| Цвет | Синий |
| Объем | 999 л |
| Длина | 305 см |
| Ширина | 183 см |
| Высота | 56 см |
| Состояние | Новое |
- Цена: 1 575 ₴
