
Бассейн семейный 56475 4 сиденья со спинками, 882 л, 6,95кг, 229-229-66 см, кор., 46-40-13 см.
1 944 ₴
Показать оптовые цены- В наличии 19 ед.
- Оптом и в розницу
- Код: 56475
Дитячий надувний басейн Intex 56475 з підставкою для пляшок 229х229х66 см (56475)
Надувний басейн Intex 59475 - це надувний басейн, для одного або декількох маленьких плавців.
Такий басейн підійде для дітей віком від 3-х років.
Його можна брати з собою на пляж або встановити в саду.
Ваші діти та їхні гості будуть у захваті від такого маленького ставка посеред вашого саду.
У спекотний літній день цей басейн стане оазисом для Ваших дітей.
Що може бути приємніше в спекотний літній день, ніж сидіти в прохолодному басейні з пляшкою прохолодної води!
Оригінальна комфортабельна модель із сидіннями та підставками для напоїв.
У такому басейні можна розмістити декілька маленьких плавців, головне не залишати їх без нагляду.
Характеристики:
Виробник: Intex
Країна виробник: Китай;
Вік: від 3-х років
Вид: дитячий надувний басейн;
Тип: з ненадувним дном;
Форма: квадратний;
Колір блакитний;
Серія: Swim Center;
Матеріал: високоякісний вініл;
Матеріал завтовшки: 0.33 мм;
Кількість камер: 2;
Розміри: 229х229 см;
Висота: 66 см;
Об'єм басейну (при заповненні 80%): 990 л.
Тип підключення: без виходів для підключення фільтр-насоса
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Форма | Квадратная |
| Цвет | Синий |
| Объем | 990 л |
| Длина | 229 см |
| Ширина | 229 см |
| Высота | 66 см |
| Состояние | Новое |
- Цена: 1 944 ₴
