
Бассейн детский 57471 (3шт) Морской аквариум, 159-159-50см, 3+, 340л, сливной клапан, рем.запл, в ко
1 176 ₴
Показать оптовые цены- В наличии 6 ед.
- Оптом и в розницу
+380 (73) 388-62-03
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Надувний басейн для дітей "Акваріум" з міцного та м'якого вінілу. Оснащений трьома повітряними камерами із подвійними клапанами. Повітряний насос купується окремо.
Довжина – 159 см.
Ширина – 159 см.
Висота – 50 см. Товщина вінілу – 0,3 мм
Об'єм – 340 л (при заповненні 80%)
Зливний клапан Ремкомплект У коробці
Вага – 11,1 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Форма | Квадратная |
| Цвет | Разные цвета |
| Объем | 340 л |
| Длина | 159 см |
| Ширина | 159 см |
| Высота | 50 см |
| Вес | 11 кг |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 176 ₴
