
Бассейн 57173 (3 шт) каркасный детский, квадратный, 122-122-30см, ремкомпл, в коре,
1 125 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
+380 (73) 388-62-03
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Невеликий каркасний басейн квадратної форми приємного блакитного кольору. Металевий каркас забезпечує міцність конструкції. Чаша басейну виконана з щільного вінілу товщиною 0,50 мм (стінки) та 0,25 мм (дно).
Для комфортного безпечного купання малюків є м'які накладки на горизонтальних перекладинах. Басейн легко вставляється за 10 хвилин. Для зливу передбачено зручний зливний клапан. Ремкомплект додається.
Розміри/габарити
- Довжина (см):
122 см
- Ширина (см):
122 см
- Висота (см):
30 см
Об'єм 337л
Вага 4,9 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Форма | Квадратная |
| Цвет | Синий |
| Объем | 337 л |
| Длина | 122 см |
| Ширина | 122 см |
| Высота | 30 см |
| Вес | 5 кг |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 125 ₴
