
Бассейн каркасный 28290 (1шт) 244-76см,розовый, от 6-х годов
2 813 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
+380 (73) 388-62-03
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Круглий каркасний басейн Intex 28290 серії Metal Frame Pool – це ідеальний варіант для сімейного відпочинку чи компанії друзів. Оцинковані сталеві труби каркаса збільшують безпеку та надійність конструкції, порошкове покриття захищає від корозії, а жорсткі ребра підвищують міцність та довговічність каркасу.
Розміри: 244х76 см
Об'єм басейну (90%): 2843 л.
Установка: тільки наземна
Каркас басейну стійкий до корозії та УФ-випромінювання.
Чаша басейну – армований ПВХ.
Є виходи підключення системи фільтрації. Діамерт 32 мм.
Вага: 11,5 кг;
розмір упаковки; 30x29x88 см
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Розовый |
| Объем | 2843 л |
| Диаметр | 244 см |
| Высота | 76 см |
| Вес | 11 кг |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 2 813 ₴
