
Бассейн каркасный 28270 (1шт) прямоугольный, 220-150-60см, 1662л, ремкомплект, в пробке, 79,5-30-26см
3 018 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
Каркасний басейн Intex 28270
прямокутної форми, компактний каркасний басейн, доступний кожному. Максимально легке складання навіть без підготовчих робіт. Дуже легкий спосіб організувати веселощі для себе та дітей. Ідеально підходить для невеликих двориків та дачних ділянок. Його можна навіть взяти з собою у невелику подорож, адже басейн у розібраному вигляді займає зовсім небагато місця. Незважаючи на компактні розміри, матеріали, з яких складається Каркасний басейн Intex 28270, так само міцні, як і його більші аналоги. Тришаровий ПВХ та сталевий каркас утворюють дуже міцну та жорстку конструкцію.
Довжина: 220 см.
Ширина: 150 см.
Висота: 60 см.
Стінки – тришаровий ПВХ 0.42 мм.
Дно – тришаровий ПВХ 0.25 мм.
Об'єм: 1662 л.
Вага упаковки: 16 кг.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Синий |
| Объем | 1662 л |
| Длина | 200 см |
| Ширина | 150 см |
| Высота | 60 см |
| Вес | 16 кг |
| Состояние | Новое |
- Цена: 3 018 ₴
