
Бассейн каркасный 28272 (1шт) прямоугольный, 300-200-75см, 3834л, в пробке, 101-30-25,5см
3 939 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
Каркасний басейн 300х200х75 см Intex 28272
Каркасний басейн Intex 28272 - стане чудовою заміною природній водоймі і подарує масу задоволення в спекотні літні дні. Встановивши такий басейн на своїй дачній ділянці, ви зможете прохолоджуватися та чудово проводити час.
Збірний басейн Intex 28272 дуже легко встановлюється і не потребує підготовки грунту. Завдяки наявності зливного клапана, до якого можна приєднати садовий шланг – воду можна злити в будь-яке зручне місце або, наприклад, полити сад.
Стінки басейну виконані за технологією Super-Tough, що надає їм потрійної міцності. Стінки виготовлені з трьох окремих шарів: два шари щільного вінілу та один – поліестер для особливої міцності. Також міцність та стійкість басейну Intex 28272 забезпечує сталевий каркас, завдяки якому басейн витримує великі навантаження. У басейні Intex 28272 можуть одночасно купатися кілька людей - він чудово підійде для великої родини.
Характеристики:
• форма: прямокутний
• матеріал: 2 шари - вініл, 1 зовнішній шар – поліестер, металевий каркас
• розмір: 300см х 200см х 75см
• об'єм води (90%): 3,835 літрів
Комплектація складається з:
• чаша басейну
• металевий каркас
• заглушки для отворів (фільтраційний насос)
• інструкція з роз'ясненням установки та сервісу
Упаковка:
• вага: 23 кг
• розмір упаковки: 30х25х116 см
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Синий |
| Объем | 3835 л |
| Длина | 300 см |
| Ширина | 200 см |
| Высота | 75 см |
| Состояние | Новое |
- Цена: 3 939 ₴
