
Бассейн детский 57181 (3шт) 229-152-48см, 3+, прямоугольный, 600л, сливной клапан, рем.запл, в кор-ке
1 049 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
+380 (73) 388-62-03
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Надувний басейн Intex прямокутний з надувним дном розміром 229*147*46см. Басейн призначений для дітей віком від 3 років. Басейн виготовлений із міцного вінілу, має надувне дно. Завдяки зручності та легкості транспортування, басейн можна взяти з собою у подорож. Діти почуваються в цьому басейні, краще, ніж у затишній домашній ванні.
Характеристики товару:
Розмір 229*147*46см
Басейн із вінілу, товщина 0.30 мм.
М'яка, надувна підлога для додаткового комфорту
Ємність води 600
Підходить для використання на балконах та терасах
Вага: 4,2 кг
Комплектація товару:
Басейн
Ремкомплект
Коробка
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Форма | Прямоугольная |
| Длина | 229 см |
| Ширина | 147 см |
| Высота | 46 см |
| Вес | 4 кг |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 049 ₴
