
Бассейн 57180 (3шт) детский, 203-152-48см, 540л, от 3 лет, ремкомплект, в пробке
972 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
+380 (73) 388-62-03
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Має два надувні кільця.
Пластична, різнокольорова маса з різноманітною текстурою та структурою, що пробуджує креативність, безумовно, цінується серед дітей. І якщо це Так, поєднайте веселощі та плавання в басейні?
Басейн з двома надувними кільцями та широкими бічними стінками із міцного вінілу.
Басейн вміщатиме 540 літрів води, забезпечуючи ідеальне літнє освіження. Розмір басейну після розгортання складає
200 x 147 x 46см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Форма | Прямоугольная |
| Объем | 540 л |
| Длина | 200 см |
| Ширина | 147 см |
| Высота | 46 см |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 972 ₴
