
Бассейн 58431 (3шт) 188-46см, 3+,790л, мягкие стенки, сливн.клапан, рем.запл, в коре,
655 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
Надувний дитячий басейн Intex 58431 «Літаюча тарілка»
Дитячий надувний басейн Intex 58431 улюбленець дітлахів від 3-х до 6-ти років. Фантастичний дизайн та незвичайний орнамент стінок басейну з ефектом «синій металік» перетворює виріб із ПВХ на об'єкт позаземної цивілізації. Дизайнери фірми Intex (Інтекс) зробили диво! Стильна форма басейну є взірцем дизайну дитячих надувних басейнів. Чарівний вигляд і прекрасний м'який вініл не залишить байдужим ні дітей, ні дорослих. Та й розміри чаші дозволяють приймати водні процедури дітям та дорослим одночасно. Басейн Інтекс 58431 виконаний у вигляді 3 повітряних камер зі зливним клапаном в днищі.
Басейн надувний для дітей від 3 до 8 років.
Характеристики басейну Intex 58431:
Розміри: діаметр 188 см.
Висота: 46 см.
Об'єм: 790 л (при 80% наповненні)
Товщина стінок: 0.32 мм
Насос: купується окремо.
Колір синій.
Матеріал: високоякісний вініл;
Вага в упаковці: 2,58 кг.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Синий |
| Объем | 790 л |
| Диаметр | 188 см |
| Высота | 46 см |
| Вес | 3 кг |
| Состояние | Новое |
- Цена: 655 ₴
