
Велобег Corso 14`` NL-19903 (1) складная нейлоновая рама, нейлоновая вилка, надувные колеса 14’, в коро
1 767 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
Рама та вилка біговела виконані з ударостійкого нейлону (армованого скловолокном). Конструкція з такого матеріалу має меншу масу в порівнянні зі сталевою і більшу пружність, в порівнянні з алюмінієвою, не схильна до корозії.
Особливість велобігу є його складна нейлонова рама.
Широке м`яке сидіння регулюється за висотою від 35 до 45 см.
Надувні колеса на підшипниках розміром 14 дюймів відмінно впораються з амортизацією при їзді міською бруківкою і стежкою в парку, а їх ширина у 2,125 дюйма дає додаткову стійкість, що особливо важливо для маленьких дітей, які тільки катаються.
Характеристики:
- винос керма – нейлон;
- кермо нейлон, ширина 39 см;
- диски сталеві;
- покришки гумові 14’’;
- матеріал гріпс – гума;
- сидіння м`яке зі шкірозамінника;
- вага біговела 3,6 кг.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Corso |
| Страна производитель | Китай |
| Пол | Унисекс |
| Возрастная группа | От 4 до 6 лет |
| Диаметр колеса/диска | 14" |
| Тип амортизации | Без амортизации |
| Количество колес беговела | 2 |
| Цвет | Белый |
| Максимальный вес | 30 кг |
| Надувные колеса | Да |
| Вес | 4 кг |
| Состояние | Новое |
- Цена: 1 767 ₴
