
Сумка-органайзер універсальна для коляски El Camino ME-1063 31х11х11 см
336 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
+380 (73) 388-62-03
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Універсальний підстаканник для коляски буде незамінним аксесуаром протягом всієї Вашої прогулянки. Підсклянник дозволить швидко звільнити руки дбайливої мами від улюбленого напою або завжди тримати напоготові дитячу пляшечку.
Підсклянник має висоту 12 см та внутрішній діаметр 8.5 см з урахуванням товщини гумових центруючих пелюсток, що дозволяє надійно розмістити навіть звичайну м'яку пластикову пляшку. Регульований гвинтовий затискач дозволить встановити підсклянку на коляску ( на круглу раму коляски ) та дитячому велосипеді.
Параметри:
- Упаковка: слюда, 11.5-19-10 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | El Camino |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сумка для принадлежностей |
| Цвет | Черный |
| Длина | 31 см |
| Ширина | 11 см |
| Диаметр | 11 см |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 336 ₴




