
Пульт 7390 UA навч. (цифри, муз. Інстр.), 2 кольори, муз. (укр.), світло, бат., кор., 21-12,5-5,5 см
387 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 7390 UA
+380 (73) 388-62-03
Розмір упаковки: 21 x 12.5 x 5.5 см.
Упаковка: Картонна коробка відкритого типу.
Розвиваючий пульт «Умняга» є навчальною іграшкою обладнаною світловим і звуковим модулями. Завдяки цьому набору, дитина зможе дізнатися багато нового про цифри, слова і навіть музичні інструменти. Модель має панель управління, розібратися з якою по-справжньому просто. Крім того, іграшка відтворює музику. Функціонал цифрової клавіатури змінюється в залежності від вибраного режиму. Озвучено українською мовою
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Limo Toy |
| Страна производитель | Китай |
| Пол | Унисекс |
| Возрастная группа | От 6-ти месяцев |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Разные цвета |
| Особенности | Световые эффекты, Мелодии, Звуковые эффекты |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 180 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Высота | 40 мм |
Информация для заказа
- Цена: 387 ₴

